Будь-ласка допоможіть провідміняти числівник 1235 кількісний і порядковий!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кількісний Н. одна тисяча двісті тридцять п'ять Р. однієї тисячі двохсот тридцяти п'яти Д. одній тисячі двомстам тридцяти п'ятьом З.  одну тисячу двісті тридцять п'ять О. однією тисячею двомастами тридцятьма п'ятьма М. на одній тисячі двохстах тридцяти п'ятьох    Порядковий Н. одна тисяча двісті тридцять п'ятий Р.  одна тисяча двісті тридцять  п'ятого Д.  одна тисяча двісті тридцять п'ятому З.  одна тисяча двісті тридцять п'ятий О.  одна тисяча двісті тридцять п'ятим М. на  одна тисяча двісті тридцять п'ятому