Будь-ласка допоможіть провідміняти прізвище імя та по батькові Ковальчук Марія Михайлівна та Лагода Андрій Павлович

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
називний Ковальчук Марія Михайлівна   Лагода Андрій Павлович родовий Ковальчук Марії Михайлівни  Лагоди Андрія Павловича давальнийКовальчук Марії Михайлівні Лагоді Андрію Павловичу знахідний Ковальчук Марію Михайлівну Лагоду Андрія Павловича орудний Ковальчук Марією Михайлівною Лагодой Андрієм Павловичем місцевий Ковальчук Марії Михайлівні Лагоді Андрії Павловиче