Будь ласка допоможіть розв'язати задачу У першому сувої 14 метрів 60 сантиметрів тканини а в другому у 3 рази більше Скільки тканини в обох сувоях...

Будь ласка допоможіть розв'язати задачу У першому сувої 14 метрів 60 сантиметрів тканини а в другому у 3 рази більше Скільки тканини в обох сувоях...будь ласка допоможіть розв'язати задачу У першому сувої 14 метрів 60 сантиметрів тканини а в другому у 3 рази більше Скільки тканини в обох сувоях?На скільки сантиметрів 2 своїй довший за 1?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1460см*3=4380(см) второй свиток  2)4380-1460=2920(см) Ответ:на 29м20см меньше первый че второй