Будь ласка допоможіть!!!!!!!!!!!!!!! скласти фанфік до твору Дорогою ціною 'Що трапилось з Остапом після смерті Соломії' Буду дуже вдячна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Продовження: Остап із дідусем вирішують втекти із свого села у сусіднє. Там жив дідусь знайомий, тож деякий час вони жити у нього. Остап влаштувався на підробіток-допомагав кувати зброю для прикордонних козаків. Таким чином він хотів зблизитись із ними, щоб знову втекти за Дунай. Там сталось , що він сам став прикордонним козаком. Обманюючи ,,своїх,, він втікає(з дідусем) до Туреччини. Там зустрічає свою майбутню дружину. Мали 2 дітей. Жили довго та щасливо.