Будь ласка допоможіть з синтаксичним розбіром речення, уже час над ним сиджу: Туди на залиту вогнем Україну, летить моє серце

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Туди, на залиту вогнем Україну, летить моє серце. Туди - обставина. На залиту вогнем Україну - відокремлена уточнююча обставина. Летить - присудок. Моє - означення. Серце - підмет. Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене відокремленою уточнюючою обставиною.