Будь ласка допоможіть.Річна контрольна.1.   обчисліть масову частку оксигену у ферум (II) оксиді2.Вкажіть реакції сполучення,поставте коофецієнти:  а) Mg + O₂ ⇒MgOб) Zn + S⇒ZnSв) KNO₃⇒KNO₂+ O₂г) P + O₂ ⇒ P₂O₅

Будь ласка допоможіть.Річна контрольна. 1.   обчисліть масову частку оксигену у ферум (II) оксиді 2.Вкажіть реакції сполучення,поставте коофецієнти:   а) Mg + O₂ ⇒MgO б) Zn + S⇒ZnS в) KNO₃⇒KNO₂+ O₂ г) P + O₂ ⇒ P₂O₅
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) а)2Mg + O₂ ⇒2MgO б)Zn + S⇒ZnS  в)KNO₃⇒KNO₂+ O₂ (це щось тут напевно не те написано) г)4P + 3O₂ ⇒ 2P₂O₅