Будь-ласка можна рішити цю задачу до завтра 26 лютогоОдин робітник виготовляє 96 деталей на 2 год. швидше ніж другий 112 деталей. Скільки деталей виготовляє щогодини кожний робітник , якщо перший виготовляє за годину на 2 детал...

Будь-ласка можна рішити цю задачу до завтра 26 лютого Один робітник виготовляє 96 деталей на 2 год. швидше ніж другий 112 деталей. Скільки деталей виготовляє щогодини кожний робітник , якщо перший виготовляє за годину на 2 деталі більше ніж другий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
решение смотри на фотографии