Будь ласка !Питання до твору Володимир Винниченко Кумедія з Костем та відповіді на них! Срочно на завтра прошу!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що трапилось у кінці твору з хлопчиком ?  Він помер  У кінці твору хлопчика похоранили з маленьким шматочком ....? Цигарки За хлопчиком доглядали батьки чи були вони в нього ? Він був сиротою Чим він займався? Він пас рогату худобу Чого вчить нас цей твір? Любити своіх рідних та цінувати їх та бути вірним другом .