Будь ласка поможіть написати твір на тему: "Сильна людина-яка вона?"   Це дуже срочно...на завтра...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку: Сильна людина - це та людина, яка бачить перед собою поставлену мету, йде до неї впевнено, не зупиняється і не опускає руки перед труднощами. Сильна людина не буде постійно шукати проблему навколо себе. Вона не боїться поразки, бо поразки вчать її перемагати і роблять її справжньою! Сильна людина визнає свої помилки і бере на себе відповідальність за них. Вона діє згідно принципу - "Не стоит прогибаться под изменчивый мир - пусть лучше он прогнётся под нас". І нарешті - СИЛЬНИЙ ТОЙ, ХТО НІКОЛИ НЕ ГОВОРИТЬ ПРО СВОЮ СИЛУ, НЕ БОЇТЬСЯ ПОКАЗАТИ СВОЇ СЛАБКОСТІ І НЕ БОЇТЬСЯ ЗІЗНАТИСЯ ЩО ЙОМУ ХТОСЬ ПОТРІБЕН!!!