БУДЬ ЛАСКА ПОМОЖІТЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!! художні засоби вірша " Крила" Л. Костенко На завтра!!!!!!!!СРОЧНО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
епітети : правда пташина ; вічного поривання риторичні запитання : А як же людина ? ; А що ж людина ? риторичні оклики : А крила має ! анафора : У кого ...  ( здається ) антитеза : земля і небо ( Землі немає , то буде небо ) ; пташка і людина ; пух - пір`я і чеснота , правда , довір`я ; поле і воля ; пара і хмари ) .( Щодо антитези я не впевнена )