Будь-ласка, потрібен звуко - буквений аналіз слів: щастя, Юлія, сім'я, мелодія, український, дзеркальний, терпіння.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щастя-[шчастйа]-наголос на першу а; 5б;7зв;2скл; - -0 - =0. Юлія-[йулійа]-наглос на ю; 4 б;6 зв; 2 скл. =0=0=0. Мелодія[мелодійа]-наголос на о; 7б;8 зв;3 скл; -0-0=0=0. Український[украцінс;кий]-наголос на ї; 11б;11 зв;4скл; 0--0=0--0=. Дзеркальний[дзеркал;ний]-наголос на а; 11 б;9 зв; 3скл; -0--0=-0-. Терпіння[терпін"а]-наголос на і; 8б;7зв;3 скл; -0-=0-=0