Будь ласка треба придумати діалог двох дідей на тему "Мій друг не любить читати" треба переконати співрозмовника о пользі читання 9-10 реплік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт,друже -Привіт  -Що ти робиш? -Читаю. -Ти любиш читати? -Авжеж -А я не люблю, це нудьга,якась. -А я так не вважаю, книги дають тобі певні знання , які тобі обов*язково треба знати , я не розумію як люди живуть без книг ,ось щонедавно мене покликали на конкурс по книжкам , та я отримав великий приз, я думаю , якщо ти не будеш читати ти ніколи не отримаєшь потрібні тобі знання. -Мабуть , ти маєш рацію. -До зустрічі  -Бувай.