Будь-ласка твір на тему прислів'я моя хата скраю я нічого не знаю!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іноді здається, що можна закрити очі на чужі проблеми.Але чи дійсно це так ? Думаю, врядли. Не допомагаючи іншим, чи можеш претендувати на їхдопомогу? Ні. Але, напевно, найголовніше не це. Залишаючисьбайдужими до чужої біди, ми збільшуємо кількість зла іболю у світі, в якому житимемо і далі. Ми дозволяємо злудумати, що воно сильніше. Ми самі починаємо в цевірити. Чи може при пожежі бути моя хата з краю, чи можу язакрити очі на пожежу? Бути упевненою, що мене це неторкнеться? Зло гірше за пожежу. Після вогню можнавідбудуватися і знову накопити втрачене. Але чиповернеться віра в справедливість і бажання іможливість за неї боротися? На це питання відповідає кожен сам і поступаєвідповідно