Будь ласка зробіть.Скласти діалог на тему" У незнайомому місті"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Вибачте мене будь ласка, що вас відволікаю,ви не підкажіть мені дорогу. Я в місті вперше і здається заблукала. - Куди вам іти, яку адресу? - Це адреса моєї родички, а в місті проїздом хотіла її провідати. - Тоді показуйте! - Зараз дістану, ось він. - Це дуже далеко, треба двома пересадками добиратися. Давайте я краще вас проводжу, я там не далеко живу, тому з вами мені по дорозі. - Це було б дуже люб'язно з вашого боку. Спасибі вам  - Будь ласка.