Будова ланцетника (таблиця) :Ознаки                                                                     Особливості1) Форма тіла2) Забарвлення тіла3) Розміри тіла4) Органи травної системи5) Органи дихання6) Органи кровоносної с...

Будова ланцетника (таблиця) : Ознаки                                                                     Особливості 1) Форма тіла 2) Забарвлення тіла 3) Розміри тіла 4) Органи травної системи 5) Органи дихання 6) Органи кровоносної сиситеми