Будь ласка, напишіть коротку розповідь, і закінчить її фразою: "...ось чому вони називають мене банан.".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В дитинстві я був дуже високим. В дитсадку було свято.Мені дісталась честь бути сонечком. Костюм був на мене малуватий . Коли я прийшов на свято друзі почали сміятися тому, що дужче я був схожий на банан.Ось чому вони називають мене банан.