Бутан об'ємом 20 л піддали повному окисненню. Визначте об'єм повітря, який використали для цього. Об'ємна частка кисню в повітрі становить 20%
Бутан об'ємом 20 л піддали повному окисненню. Визначте об'єм повітря, який використали для цього. Об'ємна частка кисню в повітрі становить 20%
Ответ(ы) на вопрос:
2C4H10+13O2=8CO2+10H2O
n(C4H10)=20/22.4=0.9моль
n(C4H10):n(O2)
2:13
n(O2)=5.85моль
V(O2)=5.85*22.4=131.04л
V(воздуха)=655.2литра
Не нашли ответ?
Похожие вопросы