Can you spell hat? can you spell cat? and how many Ns in Jenny? can you spell right? There's a G in right. And there are two Ns in Jenny. Yes there are two Ns in Jenny. перевести текст на рус.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ты сможешь записать шляпу? Ты сможешь записать кошку? А сколько "Н" в Дженни? Сможешь ты написать правильно? Верно тут "Джи". В Дженни две "н". Да, в Дженни две "н".