Чем мы занимались в детстве 7 предложений 6 класс английский язык

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I used to play with my toys a lot. I used to play hide-and-seek with my friends. I used to listen grandmother's bedtime stories every night. I used to wake up early. I used to dream about how I grow up someday. I used to listen children's music when I was small. I used to enjoy every single day in my life. And I do enjoy my life now!