Через скільки років капітал покладений до банку під 8% річних, збільшиться вдвічі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
так як сума вкладу невідома, то можна зробити так, вклад це 100% нам треба щоб ці відсотки стали в два рази більше, тобто збільшилися на 100%, отже треба кількість річних відсотків (8%) розділити на 100%, і ми дізнаємося скільки 8% міститься в 100% -ах.  100% / 8% = 12.5 (через 12.5 років сума вкладу збільшиться в двоє)