Через який час після початку падіння швидкість тіла ,що вільно падає буде рівно 72км/год
Через який час після початку падіння швидкість тіла ,що вільно падає буде рівно 72км/год
Ответ(ы) на вопрос:
[latex]v = v_{0} + gt[/latex] => [latex]t = \frac{v}{g} [/latex]
g = 9,8 м/с^2
v = 72 км/ч = 20 м/с
t = 20м/с / 9,8 м/с^2 = 2c
Ответ: через 2 с
Не нашли ответ?
Похожие вопросы