Червона шапочка, мальвіна, попелюшка та дюймовачка зліпили 500 вареників. червона шапочка зліпила у 2 рази більше вареників, ніж дюймовачка, мальвіна- стільки , скільки червона шапочка і дюймовачка разом,а попелюшка - стільки ,...

Червона шапочка, мальвіна, попелюшка та дюймовачка зліпили 500 вареників. червона шапочка зліпила у 2 рази більше вареників, ніж дюймовачка, мальвіна- стільки , скільки червона шапочка і дюймовачка разом,а попелюшка - стільки , скілюки мальвіна і дюймовачка разом . скільки вареників зліпила кожна з дівчат
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дюймовочка х шапочка 2х мальвіна (х+2х)=3х попельшка (х+3х)=4х всього 500 складемо рывняння х+2х+3х+4х=500 10х=500 х=500:10 х=50 зліпила Дюймовочка 50*2=100 зліпила Шапочка 50*3=150 зліпила Мальвіна 50*4=200 зліпила Попелюшка ========================