Четверастишье сочинение мой страх

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
my fear my fear isn't always clear sometimes it's just tear sometimes it's a big bear sometimes it's a noise behind my ear real fear was my dad's funreal
Гость
Когда мне было 9 лет -я боялся монстров, Я думал,что они унесут меня в мир загробный Мой страх давил на меня,словно огромный кузов, (или что-то другое) Но сейчас все прошло,теперь я боюсь высоты When I was 9 years old -I was afraid of monstersI thought they will take me into the world of the afterlife My fear pressed on me like a huge body  But it passed,now I'm afraid of heights