Чи доводилось тоби допомогати тваринам.Текст розповидь 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Я дуже люблю допомагати тваринам. Щодня я підгодовую птахів насінням та білим хлібом. Це дуже важливо в зимовий період. Восени я роблю годівнички з непотрібних пластикових пляшок, тим самим оберігаю природу від забруднення. Допомога буває різна, але головне -  робити все можливе для братів наших менших.