Чи є націоналізм важливим у суспільній свідомості та в політиці у 21 столітті? Якими,на Вашу думку, є перспективи у націоналізма у світі, в Європі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені здається націоналізм зараз багато що означає, чого в доказ напружена обстановка світу. Однак в Європі націоналізм має куди меншу ціну, ніж, наприклад, в Азіатських країнах, Росії, Україні, Білорусії. Може бути все так і залишиться, я не бачу причин возражденія суворого націоналізму в Євросоюзі. Удачі тобі, удачі всім українцям! Я теж українка, знай це