Чи має значення в якій послідовностінеобхідно змішувати солі лалюмінію і лугу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
так. Потрібно невеликими порціями приливати р-н лугу до р-ну солі алюмінію. Спочатку випаде драглистий осад алюміній гідроксиду, який при доливанні надлишку лугу розчиниться в ньому (утвориться розчинна комплексна сіль тетрагідроксоалюмінату)  Якщо навпаки р-н солі приливати до надлишку р-ну лугу, то осад миттєво розчиниться, так і не утворившись