Чи можна розташувати 158 книг на трьох полицях так щоб на першій було на 8 книг менше ніж на другій і на 5 більше ніж на третій?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай х - число книг на першій полиці, тоді на другій буде х+8, а на третій х-5. Всього книг буде х+х+8+х-5=158, 3х+3=158, 3х=155. 155 ділиться на 3 з остатком. Значить, розташування книг неможливе.