Чи можна скласти уявлення про природні умови материка знаючи лише його географічне положення? Відповідь обгрунтуй.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
так, можна За допомогою його географічного розташування можна визначити клімат материка, вплив океанів на нього , в яких кліматичних поясах він розташований, які має природні зони, вплив вітрів на материк