Чи подібні трикутники якщо их сторони дорівнюють 30 см, 42 см.54 см,5 см,7см,9 см,Відповідь обгрунтувати ,помогите прошуууууууууууууууууууууууууууу
Ответ(ы) на вопрос:
1 трикутник - 30 см, 42 см, 54 см
2 трикутник - 5 см, 7 см, 9 см
Найбільшу сторону 1 трик ділим на найбільшу сторону 2 трикутн:
54:9=6
Найменшу сторону 1 трикутн ділим на найменшу сторону 2 трикутн:
30:5=6
Залишилось:
42:7=6
Тобто, ці трикутники подібні, тому що відношення відповідних сторін дорівнює однаковому коефіцієнту - 6