Чи залежать успіхи в навчанні від поведінки? твір міркування на декілька рядків

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так якщо діти на уроках будуть сидіти та грати в телифони вони будуть погано вчитися.А якщо діти слухняно сидять за партою та слухають вчителя то й оцінкі будуть гарні.Я важаю що треба на уроках поводитися добре,та сидіти тихо,від цього залежить навчання учня.Я хочу щоб наша Україна славилася розумом,та доброю поведінкою!