Чим вдрізняються способи нагрівання рук за допомогою тертя та внаслідок взаємоді

Чим вдрізняються способи нагрівання рук за допомогою тертя та внаслідок взаємодії з тілом,яке має вищу температуру?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Упродовж життя ми часто спостерігаємо явища і процеси, пов'язані з передаванням теплоти, обміном тепловою енергією. Вони відбуваються по-різному: завдяки безпосередньому контакту більш нагрітих тіл з менш нагрітими, внаслідок змішування рідких та газоподібних тіл, отримання теплової енергії під час згоряння палива тощо. З багатовікового досвіду пізнання світу людство усвідомило закономірності перебігу теплових явищ і процесів, узагальнивши їх у вигляді понять, законів, теорій теплоти.