Чим ви поясните, що Натрій порівняно з Магнієм сильніше виявляє металічні властивості?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Металеві властивості проявляються сильніше у тих елементів, які легше віддають електрони. Чим менше електронів і більше радіус елемента, тим металеві властивості сильніше. Найтро має 1 електрон на зовнішньому шарі, а магній 2 електрона. Следоательно натрію легше його віддати і металлічекіе властивості він провляла сильніше ніж магній.