Чому хартію вольностей вважають першим у Європі документом ,що засвідчив основні права людини? срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тому що 39 статті було проголошено принцип, який у майбутньому перетворився на одну з основних вимог у багатьох країн  принцип недоторканості особи. хартію вважають першим у Європі документом, що засвідчив основні права людини.