Чому користування електричними приладами та пристроями вимагає особливої обережності?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
потому шо тіло людини здатне проводити струм, особливо опасний змінний струм, коли значення струму перевищує допустиму норму то проходячи через тіло людини воно нарушає перетікання нервових імпульсів по тілу що може викликати збій серцебиття, ішемію серця і навіть смерть.