Чому лишайники називають індикаторами чистоти повітря?А. Очищують повітря.Б. Ростуть в незагазованому повітрі.В. Забруднюють повітря.Г. Ростуть в загазованому повітрі.Д. Очищують грунт

Чому лишайники називають індикаторами чистоти повітря? А. Очищують повітря. Б. Ростуть в незагазованому повітрі. В. Забруднюють повітря. Г. Ростуть в загазованому повітрі. Д. Очищують грунт
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
потому что они растут только в чистой среде. тоесть вариант б)