Чому пухова подушка мяка А пух утримує розріджене повітря що йоготиск на тіло менший за атмосферний Б пух повітряно легко деформується під дією ваги тіла людини і приймає його форму В пухове піря легше за повітря тому сворює дл...

Чому пухова подушка мяка А пух утримує розріджене повітря що йоготиск на тіло менший за атмосферний Б пух повітряно легко деформується під дією ваги тіла людини і приймає його форму В пухове піря легше за повітря тому сворює для тіла невагомий стан Г людина практично не відчуває дотику пуху Д за щільного заповнення подушки вона набуває опуклої форми найбільш зручної для тіла
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а как делать! я не знаю,