Чому я очикую литних каникул ? (На укр.мове) На завтра срочно !!!! *Заранее спасибо*

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже чекаю літніх канікул . Улітку є багато вільного часу.Під час літніх канікул ми можемо чудово відпочити. Також ми можемо гуляти,поїхати на море,кататися на велосипеді,роликах і т.д. Влітку ми зустрічаємось із закордонними друзями . Можемо й самі поїхати з батьками на прогулянку за кордон. Також ми можемо поїхати і поглянути на українчькі визначні місця,а також закордонні.