Чому життя на землі неможливо без рослин?  Стеблові живці - це? Розмноження відокремленням багатоклітинних частин від материнськоі особини називають?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на землі життя не можлива без рослин,тому що рослини прикрашають цей мир.растения це диво,що його Бог створив, Зелені рослини виділяють в атмосферу величезна кількість кисню. стеблевые живці - це найпопулярніший спосіб вегетативного розмноження. вегетативне розмноження