Что будет если не заниматься спортом желательно на казахском, но можно и на русск

Что будет если не заниматься спортом желательно на казахском, но можно и на русском
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Əрине, əрбір жан спортпен шұғылданбаса, аурудың алдын-ала алмайды, денсаулыққа зиян əрі адам құр босқа отырғаннан толықтайды емес пе? Егерде сен спортпен шұғылдансаң ауру иммунитетіннің мықтылығын көріп, саған жоламайды.(ауыспалы мағынада)