Что можно написать по казахскому языку 5предложений баскетбол

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Еркін мен Ержан мектепте баскетбол үйірмесіне жазылмақшы болды. Еркіннің жасына сай бойы да ұзын болғандықтан, оны бірден баскетбол үйірмесіне жазды. Ержанға сен баскетболға келесі жыл кел,-деді . Сонан бері Ержан ауладағы балалармен күн сан сайын баскетбол ойнайды. Бір күні баскетболдан жақсы ойыншы болуды армандайды.