ЧТО НАДО СДЕЛАТЬpolice+man=policemanpolicegreenmakercustoms women school assistant masterofficer grocer mistress man boy law head shop dress cow

 ЧТО НАДО СДЕЛАТЬ police+man=policeman police green maker customs women school assistant master officer grocer mistress man boy law head shop dress cow
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
police+officer customs+officer green+grocer head+ master/mistress school + boy cow+ boy shop+assistant dress+maker law +maker