Complete these questions using the correct form of the verb "have". Перевод: Выполняйте эти вопросы, используя правильную форму глагола "иметь". 1. ---- your family-----dinner together?(Вместо прочерков вставить) 2.------- I --...

Complete these questions using the correct form of the verb "have". Перевод: Выполняйте эти вопросы, используя правильную форму глагола "иметь". 1. ---- your family-----dinner together?(Вместо прочерков вставить) 2.------- I ------long hair? 3.-------Sally -----lots of toys?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Have your family got dinner together? 2. Have I got long hair? 3. Has Sally got lots of toys?