Да прапанаваных слоў падбяры слоўнікавыя словы блізкія па значэнні: ззяць, бязгучна, хмара, суп, паліўка, пастаянна, чыстата, бразгаць, дзінькаць, кусать.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ззяць-блискаць бязгучна-асцярожна хмара- воблака суп-булён палиука-не ведаю пастаянна- рэгулярна чыстата-чысциня бразгаць-грымець дзинькаць-звинець кусаць- не ведаю