Дайте відповіді на запитання: 1. Як людина з закритими очима, зігнувши руку відчув
Дайте відповіді на запитання:
1. Як людина з закритими очима, зігнувши руку відчуває в якому положенні її рука?
2. Як ви розумієте вислів: "Ґрунт іде з-під ніг"?
3. Яку роль грає нюх для травлення і дихання?
4. Яке значення має смак їжі для травлення?
5. Поясніть з позиції фізіології вислів: "Біль перемагає біль"?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4.У слизовій оболонці язика і ротової порожнини знаходиться велика кількість дрібних слинних залоз. В ротову порожнину відкриваються протоки трьох пар слинних залоз: привушних, підщелепних, під’язикових.
2)Коли випадає яке-небудь важке випробування. Наприклад, невиліковна хвороба або смерть близьких людей. Тоді здається, що земля тікає з-під ніг. Але час лікує. І ми стоїмо ногами на землі, і продовжуємо жити.