Дам 10 баллов за задание!)

Гость
2 …., you will feel tired during the day 3 …, you won’t get enough vitamins 4 …, you will get wet 5 …, you will infect other people 6 …, you will get fat
Гость
Would You Like Some Scees With Rice Ham Bacon