ДАМ 30-50 БАЛЛОВ!! СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ ТОЛЬКО ЛОГИЧНО!!! ЯЗЫК АНГЛИЙСКИЙ Merry Chrisrmas Carols in the distance, Laughter everywhere, I can smell christmas, Floating in the air. Candy canes and bon bons, Angels top the...

ДАМ 30-50 БАЛЛОВ!! СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ ТОЛЬКО ЛОГИЧНО!!! ЯЗЫК АНГЛИЙСКИЙ Merry Chrisrmas Carols in the distance, Laughter everywhere, I can smell christmas, Floating in the air. Candy canes and bon bons, Angels top the three, There's presents over younder , One for you and me! Tinsel wrapping roynd and round, Candies light the night. Making Santa's journey, A very merry Christmas, To your family my friend, May your New year bring happiness, And may the joyful times not end.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Веселый ChrisrmasКолядки на расстоянии,Смех во всем мире,Я чувствую запах Рождества,Плавающие в воздухе.Леденцы и бона боны,Ангелы топ три,Там в подарки над younder,Один для тебя и меня!Мишура оберточной roynd и круглые,Леденцы свет ночью.Создание путешествие Санта-Клауса,Очень счастливого Рождества,Для вашей семьи моего друга,Пусть ваш Новый год принесет счастье,И пусть радостные времена не закончится.