ДАМ МНОГО БАЛЛОВ!!! Что для тебя значит твой дом? Напиши о своей любимой комнате, п?

ДАМ МНОГО БАЛЛОВ!!! Что для тебя значит твой дом? Напиши о своей любимой комнате, п??едмете, запахе, виде из окна. И все это на английском языке! Заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My home so very big. in home have 8 room.in living room i and my family often watch tv. in kitchen we are eat some delicious soup and drinking juice.my room very beautiful and new. my bed so careful. in my cupboard have my clouthes and dresses. I love my t-shirt. my windous very nice!. i see on this beautiful envaironment! i love my home. i love my room!