Дано т. А(-2, 1) т. В(-1, 5) т. С(-6, 2) Довести, що трикутник рівнобедрений.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай АВ=АС, тоді    ___________    ___________ √(-1+2)²+(5-1)² =√(-6+2)²+(2-1)²   _____    ____ √1+16  =√16+1   __     __ √17 =√17 Отже, трикутник АВС - рівнобедрений, оскільки АВ=АС.
Гость
нехай АВ=АС тоді модуль АВ має дорівнювати АС корінь 17= корінь 17