Day \ she - She eats . 1) just \we - ........... 2) now \ she - ................... 3) ussually \ they - .................. 4) last week \ he - .................5) tomorrow \you - ................ 6) already \ she - ...........

Day \ she - She eats . 1) just \we - ........... 2) now \ she - ................... 3) ussually \ they - .................. 4) last week \ he - .................5) tomorrow \you - ................ 6) already \ she - ................... 7) Look ! \ the cat - .....................8 ) yesterday \ we - .................... 9) always \ Ann - ............................. 10 ) next summer \ Tom - .............
Гость
прости,но я 0 по Инглишу