Дайте 6 речень з обставинами з художньої літератури.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тече вода з під явора, явором на долину(Т.Г.Шевченко) Усупереч хворобі хлопе цього продовжував навчання Було незважаючи на таку рань душно Шумить весна у силі й цвіт(М.Рильський) Важко дихаючи працювали бійці(О.Гончар) Люди сходяться до приймачів новини послухати(М.Рильський)
Гость
1) Піду у садочок вишневий,  Послухаю спів солов'я,  Там ранок зустріну рожевий,  Тобі я вклонюся, земля. Ф. Пантов (обставини: У САДОЧОК, ТАМ) 2) Привітний і світлий наш сонячний дім, Як радісно й весело жити у нім.А. Німенко   (ОБСТАВИНИ: радісно, весело) 3) Любіть Україну, як сонце, любіть,  як вітер, і трави, і води…(В. Сосюра) обставини: ЯК СОНЦЕ, ЯК ВІТЕР, ТРАВИ, ВОДИ)  4) Ти з давніх віків непокірна була  І волю свою боронила невпинно. (Микола Верещака) ОБСТАВИНИ: з давніх віків, невпинно) 5) Нарешті збулося - її здобула  Звитяжна моя Україна. (Микола Верещака) обставина: НАРЕШТІ 6) В садах і дібровах в вечірні часи  Чарує нас пісня дзвінка солов'їна (Микола Верещака) ОБСТАВИНИ: в садах і дібровах, в вечірні часи